Педагогічна майстерня класних керівників Первомайського ліцею "Ерудит" Первомайської міської ради Миколаївської області
ВЕДУТЬ ЗА СОБОЮ, НЕ БОЯТЬСЯ БУТИ КРАЩИМИ!

вівторок, 9 червня 2026 р.

В Первомайському ліцеї "Ерудит" з 25 по 29 травня 2026 року в рамках Національного тижня безбар’єрності класними керівниками були проведені класні години для учнів середньої та старшої ланки. Підлітки досліджували важливі теми: «Бар’єри навколо нас» та «Інклюзія та рівні можливості». Старшокласники шукали відповіді на складні питання: як зробити наше суспільство відкритим, толерантним та комфортним для кожного. Свобода, рівність та повага — це не просто слова, а принципи, які наші учні втілюють у життя вже сьогодні. Творимо простір, де цінний кожен! 🇺🇦✨

Немає коментарів:

Дописати коментар

29 грудня відбулося засідання педагогічної майстерні класних керівників «Ведуть за собою, не бояться бути першими!» Під час засідання класні...